Objednať si môžete aj telefonicky - Po-Pi: 9:00 - 17:00 - +421 948 222 064
Už iba --€ na dopravu zadarmo

Opatrenia prijatými pre šírenie vírusu COVID 19

Prijaté objednávky doručované prepravnými spoločnosťami budú vybavované v normálnom režime.

Pri preberaní tovaru je vhodné mať na tvári rúško a rukavice. Pri objednaní tovaru odporúčame zvoliť si platbu kartou alebo vopred, čím dodanie tovaru môže prebehnúť úplne bez kontaktu s kuriérom.


Osobný odber je  možný v pondelok  - piatok  od 9:00  do 17:00 v predajni v Komárne-Jazzy garden .Prosíme o všeobecne požadovanú ochranu nosa a úst rúškom  alebo respirátorom!

Pri expedícii tovaru dodržiavame prísne hygienické opatrenia a naši pracovníci používajú osobné ochranné pomôcky tak aby sme minimalizovali riziko potencionálneho prenosu infekcie.  Po doručení a rozbalení zásielky odporúčame vonkajší obal(fóliu, prepravný sáčok alebo kartón) umiestniť do príslušnej nádoby na odpad a dôkladné umytie rúk.  Prepravovaný tovar by mal byť aj vzhľadom na určitý čas, ktorý ubehne medzi jeho zabalením aj doručením zdravotne nezávadný, nakoľko vírus COVID 19 má pomerne krátku životnosť mimo organizmu hostiteľa.


Zdravie je hodnota, ktorú si uvedomíme, až keď ho strácame.

Buďme zodpovedný v tej chvíľach keď každý z nás má dušu plnú obáv a srdce plné lásky k blížnym.Nenechajme sa ovplyvniť strachom a nezabúdajme robiť veci,ktoré nám robia radosť.

Držíme palce nech to všetko dobre dopadne!

Zostaňte v bezpečí a zdraví! Spolu to zvládneme!


S pozdravom,

ZAMBOTEX

Novinky z blog-u

Čo znamená DEN ?

Čo znamená DEN ?

Na obaloch pančúch a pančuchových nohavíc sa často stretávame s výrazom "DEN". 

Čo znamená SORBTEK ®?

Čo znamená SORBTEK ®?

SORBTEK® absorbuje vlhkosť, a účinne redukuje pachy, pomocou odparovania. Priadza je priedušná a udržuje nohy v suchu. 

Ponožky bez gumy (ohne gummi)

Ponožky bez gumy (ohne gummi)

Tieto produkty majú obvzlášť jemné a široké manžety s lycrou. 

O nás ZAMBOTEX Komárno

Naša firma sa dlhé roky venovala výrobe, takže v tejto oblasti máme bohaté skúsenosti. Po rokoch sme sa rozhodli tieto skúsenosti zužitkovať vo veľkoobchodnej a maloobchodnej činnosti.

Zastupujeme nemeckú značku RS, výrobcu kvalitných ponožiek, pretože výrobou a hlavne kvalitou nás presvedčila, že takto má vyzerať dokonalá ponožka. Určite si vyberiete z vyše 500 artiklov ponožiek tohto výrobcu. Očaria Vás farebné ale aj jednofarebné detské ponožky, podkolienky, legíny a pančušky.

Čítať ďalej...